Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden ‘ayrılık’ cevabı!

Bir süredir ayrıldıkları konuşulan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, önceki akşam Zorlu AVM’deydi. Komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gelen ikili, keyifli halleriyle dikkat çekti.

Ayrıldıkları yönündeki haberlere güldüklerini söyleyen çift, basın mensuplarının “Ayrılık haberlerine ne diyorsunuz?” şeklindeki sorusuna esprili bir yanıt verdiler.

“ARAMIZ DÜZELİR DİYE CEM YILMAZ İZLEMEYE GELDİK”

Özdemir, “Moralimiz bozuktu. Biz de ayrı ayrı Cem Yılmaz gösteriyi izlemeye geldik. Belki aramız düzelir diye. Belki de yan yana koltuklara oturmayız” dedi.

Ünlü oyuncu, “Bir hafta sonra yine hakkımızda bu yönde haberler çıkacak ama biz yine çıkıp, her şeyin yolunda olduğunu söyleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir muhabirin “Evlenene kadar bu haberler devam ediyor. Evlendikten sonra ayırmaya çalışıyoruz” şeklindeki esprili yorumuna ise ikili “Doğru” yanıtını verdiler.

“OĞUZHAN’DAN HABER BEKLİYORUM”

Yılbaşı planları sorulan ikiliden 29 yaşındaki güzel, bu sezon ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri koltuğuna oturan şarkıcı sevgilisinden haber beklediğini söyledi.

Oğuzhan Koç, “Yılbaşında çalışıyor muyuz, tatil mi yapıyoruz henüz belli değil. Muhtemelen bir hafta, 10 gün içinde netleşir. Ona göre karar vereceğiz” dedi.

“ÖĞRENDİM ARTIK AMELİYAT ETMEYİ”

Oğuzhan Koç, geçtiğimiz ağustos ayından ayrılık iddialarına anında yanıt veren sevgilisine, “Demet ayrılık haberi çıkmaya yakınken müdahale ediyor” sözleriyle takılmıştı.

Ünlü şarkıcının esprili sözlerine Demet Özdemir, “Öğrendim artık ben de ameliyat etmeyi” diyerek, haklarında asılsız haber yapanlara göndermede bulunmuştu.

Kaynak : Milliyet