Alişan’ın Eski Sevgilisi Olan ve Influencerlık Yapan Seda Önder’in Takipçisini Aşağıladığı Cevabı Olay Oldu

Demet Akalın’ın eski vokalisti ve aynı zamanda Alişan’ın eski sevgilisi olan Seda Önder, 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen saat firmalarının sahibi İhsan Sapan ile evlendikten sonra influencerlık yapmaya başladı. Lüks ve şaşaalı hayatını sosyal medyada paylaşan ve buradan da para kazanan Seda Önder, bir takipçisini aşağılayarak verdiği cevabıyla herkesi şaşırttı ve gündem oldu.

Tanımayanlar için önce kendisinden biraz bahsedelim: Kim bu Seda Önder?

Aslen Boşnak kökenli olan Seda Önder, 1987, Sakarya doğumlu. Makine ressamlığı bölümü mezunu olmasına rağmen müziğe olan ilgisi ve yeteneği sayesinde Demet Akalın, Yeşim Erçetin ve Yaşar İpek gibi isimlerin vokalistliğini yaptı. Hatta ‘Şaheser’ isimli bir parçası da var!

Bir ara modellik de yapan Seda Önder’i en çok Alişan ile yaşadığı kısa süren bir aşkla hatırlıyoruz.

Hatta ve hatta Demet Akalın, Alişan istedi diye Seda Önder’i işten çıkarmıştı. Çünkü Alişan ve Seda Önder ayrılmıştı. Sonrasında da mahkemelik olmuşlar ve bunun tantanası uzun yıllar konuşulmuştu.

Neyse, kendisinin geçmişini biraz inceleyip, kim olduğunu hatırlatabildiysek biraz da günümüze dönelim…

2016 yılında Türkiye’nin önde gelen saat firmalarının sahibi olan ve Sapan Group’un da genç veliahtı olan İhsan Sapan ile dünyaevine giren Seda Önder, aynı zamanda iki çocuk annesi. Şu sıralar her az ünlü ve zengin birey gibi influencerlık yapıyor.

Instagram hesabından lüks yaşamını ve özel hayatını paylaşan, 450 binden fazla takipçisi olan Seda Önder, artık geçimini buradan sağlıyor.

Geçim demeyelim de ek ücret diyelim…

Her influencer gibi yediğini, içtiğini, giydiğini dünya aleme gösteren Seda Önder, geçtiğimiz gün bu fotoğrafı paylaştı ve bir takipçisinin yazdığı yoruma verdiği cevabıyla gündeme bomba gibi düştü!

Öyle ki, herkesi eski şarkıcının bu cevabı karşısında dumura uğradı!

İşte Seda Önder’in bir takipçisiyle arasında geçen ve aşağılayıcı diyalog:

Ne diyebiliriz ki… Vay arkadaş!

Ve ardından gelen ilk tepkiler:

????

Peki, bir de size soralım o zaman… Ne diyorsunuz bu cevaba?

Kaynak : Onedio