Bölgesel,  Genel

Akdeniz Bölgesinde Kamp Yapmanız için Öneriler

Akdeniz Bölgesinde Kamp Yapmanız için Öneriler hakkındaki bu yazımızda; Akdeniz kampı yaz kampı olarak da bilinir. Akdeniz kampı genellikle deniz kenarında çadır kurularak yapılmaktadır, Akdeniz kampı özellikle gençler arasında sıkça tercih edilen kamp türleri arasında yer alıyor. Temmuz aylarında yapılan Akdeniz kampı için Akdeniz bölgesinde bulunan kamp alanları tercih ediliyor, yazın en güzel kamp Antalya taraflarında yapılır kamp alanı olarak Kaş ilçesini kullanabilirsiniz, güzel kamp alanları mevcut.

Akdeniz Kampı Gece Ayrı Bir Güzel

Gece Kampı

Akdeniz kampı gece daha güzel olmaktadır. Yıldızların eşsiz güzelliği sizi büyülüyor, Akdeniz kampı yapmanın geleneksel kuralı ateş başında toplanıp gitar eşliğinde gece şarkı söylemektir, bu yüzden gece mutlaka arkadaşlarınızla bu etkinliği yapın oldukça zevk alacaksınız. Antalya’nın mis gibi yaz kokusuyla harika bir şekilde kamp yapabilirsiniz. Gecenin güzelliğine âşık olacaksınız Akdeniz kampı insanda bağımlılık yapıyor sonrasında hep yapmak istiyorsunuz. Deniz kampı olarak da anılan Akdeniz kampının daha birçok ismi mevcut lakin en sık kullanılan ismi Akdeniz kampıdır.

Akdeniz Kampı Yazın Gelişini Kutlamak İçin de Yapılıyor 

Fotoğraf Kaynağı

Akdeniz kampı arkadaşlar arasında yazın gelişini kutlamak için de yapılıyor. Yazın gelişini kutlamak için kamp esnasında genellikle gece denize girilerek deniz sezonu başlatılıyor, oldukça keyifli olan bu etkinlik ile eğlenceli vakit geçirmek mümkün, kalabalık olarak gidilen Akdeniz kampı yalnız pek tercih edilmiyor arkadaş grubunuzu toplayarak Akdeniz kampına gidebilirsiniz,

Akdeniz kampı mevsimsel kamp grubunda değerlendiriliyor, dört mevsim Akdeniz kampı yapmanız pek mümkün değildir nedeni ise yazın gelişini kutlamak için yapılıyor olmasıdır. Tadından yenmeyen Akdeniz kampı genç kampçılar tarafından iple çekiliyor.

Eğer kamp yapmaya meraklı bir arkadaş grubunuz varsa sizin için yaz kampı muhteşem geçer. Akdeniz kampının kuralları yoktur kafanıza göre yapabilirsiniz daha çok eğlence odaklı olan kamp eğlenmeye odaklı olarak gerçekleşir unutmayın kamp yapmak insanın ruh sağlığını koruması için büyük önem taşır sık sık doğa ile baş başa kalmaya özen gösterin şehir hayatından uzaklaşmak akıl sağlınız açısından da önemli en güzel terapi yöntemidir Akdeniz kampı çünkü deniz kenarına kurulur deniz sesi insana huzur verir.

Diğer yazılarımız için: https://1kamp.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir