Acun Ilıcalı’nın tekne keyfi

0

‘MasterChef’ ve ‘Survivor’ yarışmaları ile gündemden düşmeyen televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün lüks sürat teknesinde Yalıkavak’ta bulunan ünlü bir beach’te objektiflere takıldı.

Ilıcalı, bir süre teknesiyle yanaşacak yer aradıktan sonra beach’in iskelesine yanaşıp birkaç arkadaşını da alarak tekrar denize açıldı.

ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Öte yandan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinden Orkun Ün’e verdiği röportajda iki yıldır mutlu birliktelikleri olan Çağla Altunkaya ile ilişkisi ve eski eşi Şeyma Subaşı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Son iki yıldır çok mutlusunuz. Sebebi Çağla Altunkaya mı?

“Öyleyim. Çağla’yla çok güzel bir ilişkimiz var. İki yılı devirdik. Çok üretken bir dönem geçiriyorum ve bunda Çağla ile yakaladığım huzurun önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kafa olarak 25 yaşımda kaldım. Belki annemleri kaybettiğim dönemi yaşıyorum hep. Çünkü çocukluğum, yani o dönemlerim çok mutlu geçti. Çağla da kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz.”

Şeyma Subaşı hakkında son çıkan ayrılık haberlerinin ardından sizin ona İbiza’dan ev tuttuğunuz söylendi…

“Ben maddi konuları hiçbir zaman konuşmadım, konuşmam. Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında…”

“ŞEYMA NAFAKA ALMAYI BIRAKTI”

“Bizim aramızda ‘Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı’ diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı…”

11 BİN TL NAFAKA

Acun Ilıcalı, St. Tropez’de Eylül 2017’de dünyaevine girip, 14 ay sonra tek celsede anlaşmalı olarak boşandığı 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’na aylık 115 bin TL nafaka ödüyordu.

Bağlantı: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku