Acun Ilıcalı’nın dizisi Kırmızı Oda’ya şaşırtıcı transfer! Masumiyet’in yıldızı anlaşmaya imzasını attı

Şimdiye kadar pek çok oyuncuyu konuk eden ve çeşitli yaşam öykülerine ışık tutan Kırmızı Oda dizisi ikinci sezonda da başarısını koruyabilmek için sürpriz bir transfer hamlesiyle daha izleyenlerin karşısına geçti. Şimdiye kadar ekran başındaki izleyenlerin severek takip ettiği ünlülerin transferinin yapılması ve beraberinde o isimlerin sergiledikleri etkileyici performanslar sayesinde Kırmızı Oda dizisine her daim ilgi gösterilmeye devam ediyor.

Kısa vadede olduğu gibi uzun vadede de izleyenlerin dikkatini ve merakını canlı tutmak isteyen Kırmızı Oda dizisi bu sefer de başarılı oyuncu Süreyya Güzel ile çok konuşulacak bir anlaşma gerçekleştirdi. Yayına girdiği döneme damgasını vuran Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı projelerinde oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı yakalayan ve geniş bir kesimin beğenerek izlediği bir isim haline gelen Süreyya Güzel, Kırmızı Oda’yla ekranların tozunu bir kez daha atacak.

Bilindiği gibi Süreyya Güzel, son olarak geçtiğimiz sezon final yapan diziler kervanına katılan Masumiyet isimli yapımla kameralar karşısına geçmiş ve burada üstlendiği ”Avukat Beril” karakteriyle tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. Sürpriz bir karar sonucunda Kırmızı Oda dizisinde rol almayı kabul eden Süreyya Güzel’in hangi karakterle ve hikayeyle dizi severleri ağırlayacağı şimdiden merak içerisinde beklenmeye başladı.

Kaynak : Haber7

Yorum yapın